KONST / Litografier / Färglitografi 12735065
nr 1273 5065
Maria Boczewska
(f. 1940), Polen
Färglitografi, Plommon. Signerad, numrerad 259/280. Motivet: 40x50 cm
Maria Boczewska, polsk bildkonstnär och skulptör född i Warszawa 1940.
Utrop:
600 kr
Såld:
600 kr
måndag 2 september 2019
kl 19:48:38
500 kr
Maria Boczewska
Läs mer om Maria Boczewska